In Limburg: Optiek Gobba viert 45 jaar vakmanschap in Sint-Truiden (27 november 2025)
Al 45 jaar lang is Optiek Gobba een vertrouwde naam in Sint-Truiden. Wat vandaag een gevestigde speciaalzaak is met oog voor kwaliteit en persoonlijke service, heeft diepe familiale wortels die teruggaan tot het einde van de jaren vijftig.
Het verhaal begon toen Jean Gobba, de vader van huidig zaakvoerder Olivier Gobba, zijn optiekzaak opende in de Ridderstraat in Sint-Truiden. Daar bouwde hij jarenlang een sterke reputatie op, gestoeld op vakmanschap en persoonlijk contact met zijn klanten.
Later besloot Olivier een tweede zaak op te starten in de Luikerstraat. Toen zijn vader stopte, zette Olivier het familieverhaal verder. Bij Optiek Gobba kan je terecht voor correctiebrillen, zonnebrillen, sportbrillen en professionele oogmetingen.
Vandaag staat Olivier nog steeds dagelijks in zijn zaak, met de hulp van zijn broer Charly, die hem bijstaat waar nodig.
Om 45 jaar Optiek Gobba te vieren, pakt de zaak uit met een bijzondere eindejaarsactie. Tot en met 31 december 2025 genieten klanten van 45% korting op alle monturen, bij aankoop van een montuur met glazen. En dat geldt voor alle merken, zonder uitzondering.