Genk: Painting with Light Genk viert 20ste verjaardag (26 september 2019)
Painting with Light, de Limburgse specialist op het gebied van visuele ontwerpen en lichttechnologie, viert met trots zijn 20ste verjaardag. Het bedrijf heeft doorheen de jaren een indrukwekkend parcours opgetekend door licht & video elementen te combineren tot inspirerende ontwerpen met adembenemende WOW-factor.
Het bedrijf werd in 1999 opgericht door Luc Peumans en is ondertussen uitgegroeid van ambitieuze droom tot een innovatief en internationaal bedrijf met een bekwaam team van dynamische en gepassioneerde experten.
Painting with Light is gedurende 20 jaar gestaag gegroeid tot een team van meer dan 20 experten gevestigd in een uniek gebouw op C-Mine in Genk. Luc vormde de Paardenstallen van de bloeiende kolenmijn gedurende drie jaar om tot een unieke en oogstrelende creatieve omgeving.
Luc Peumans: "Het bereiken van het 20-jarig bestaan is een enorme prestatie. Het blijft een geweldig avontuur en dit jubileum is een eerbetoon aan het hele team en al diegenen die een belangrijke rol in het bedrijf hebben gespeeld. We willen de verwachtingen van onze klanten blijven overtreffen door onszelf verder te innoveren en uit te dagen met nieuwe creatieve toepassingen en technologieën."
INFO
Painting with Light is in 1999 opgericht door CEO Luc Peumans met hoofdkantoor in Genk. De innovatieve Lighting & Video Design Studio heeft zijn wortels in live entertainment, concerten en tv-shows. Het bedrijf is momenteel actief in entertainment- en vrijetijdsmarkten, evenals retail- en architecturale toepassingen. Het gespecialiseerde team past geavanceerde verlichting- en videotechnologieën toe om boeiende verhalen en visuele ervaringen te creëren.