Genk: Uitbreiding Essers: "Heel goed nieuws voor Limburg" (19 februari 2016)
De Vlaamse regering heeft het ruimtelijk uitvoeringsplan van H. Essers goedgekeurd. Voka Kamer van Koophandel Limburg is bijzonder verheugd dat het gezond verstand heeft gezegevierd. "Hierdoor kan de grootste Limburgse werkgever zijn uitbreidingsplannen in onze provincie realiseren."
"Ecologie en economie kunnen hand in hand gaan", stelt gedelegeerd bestuurder Voka Kamer van Koophandel Limburg Johann Leten.
Er kan in Limburg bijkomende tewerkstelling gerealiseerd worden en de natuur wordt elders meer dan ruimschoots gecompenseerd. H. Essers is als grootste Limburgse werkgever van cruciaal belang voor onze provincie. Dat zij nu bijkomende tewerkstelling kunnen realiseren is heel goed nieuws voor Limburg."