Nieuws uit Limburg - Persberichten - Stuur je tekst met foto: info@limburgnieuws.be

zaterdag 13 september 2025

Business: Jo De Cock nieuwe directeur van VDAB Limburg (5 februari 2016)

Voorbije zomer werd er naar aanleiding van de wijzigingen in het managementteam van VDAB Limburg beslist om op zoek te gaan naar een nieuwe provinciale directeur. "Limburg heeft een sterke VDAB nodig die de vele uitdagingen van de regio op een structurele manier en in samenwerking met de partners en stakeholders aanpakt. Zo zijn de strategische SALK-projecten cruciaal voor Limburg."

Op 1 maart 2016 start Jo De Cock directeur van VDAB Limburg.

Jo heeft haar opleiding als juriste genoten aan de KULeuven waar ze zich specialiseerde in arbeidsrecht. Ze startte haar carrière aan de KUL maar maakte al snel de overstap naar de bedrijfswereld. Daar werkte ze eerst al juriste en HR medewerker en nam achtereenvolgens directiefuncties waar in enkele grote bedrijven zoals Philips België, Black & Decker Benelux en Toyota Motor Europe. Tot voor kort was ze Directeur Personeel & Organisatie voor het Imelda ziekenhuis en het Woonzorgcentrum Den Olm in Bonheiden.

Jo De Cock: "Het aansturen van een organisatie, het samenwerken met mensen en de kans om inhoudelijk bezig te zijn met complexe maatschappelijke vraagstukken: dat is een mooie combinatie. Er liggen vele uitdagingen en kansen in Limburg."

Bekijk alle artikels uit Business