donderdag 9 februari 2012 | info@limburgnieuws.be

Kies je stad/gemeente

Maasmechelen: 37.000ste inwoner


26/04/'10 - Zondag 25 april 2010 werd de familie Gerritsen gehuldigd als 37 000ste inwoner van Maasmechelen. De gemeente Maasmechelen streeft al langer naar de kaap van 37 000 inwoners en vorig jaar werd dit streefdoel bereikt. Nooit eerder telde Maasmechelen zoveel inwoners.

Familie Gerritsen
Uit de inschrijvingen voor ‘de onthaaldag voor nieuwe inwoners’ werd symbolisch een 37 000ste inwoner gekozen en dat werd de familie Gerritsen uit Kotem. De familie Gerritsen verhuisde begin oktober 2009 vanuit Heerlen naar het Maasmechelse Kotem. “Mijn vrouw en ik werken in België, vandaar dat we de grens zijn overgetrokken. En het bevalt ons hier prima”, vertelt Davy Gerritsen enthousiast. De familie Gerritsen ontving uit handen van burgemeester Georges Lenssen en schepen van Toerisme Erik Kortleven een mand vol streekproducten en een geschenkenbon. Ook voor de jongste leden van de familie was er een verrassing: Britt en Justin (6 en 5 jaar) kregen elk een tas vol leuke speeltjes en een T-shirt.

“Het is op zich niet vreemd dat mensen met een Nederlandse nationaliteit de 37 000ste inwoners zijn geworden Maasmechelen telt meer dan 80 verschillende nationaliteiten en de grootste groep niet-belgen zijn de Nederlanders”, aldus burgemeester Georges Lenssen.



Bekijk alle artikels uit Maasmechelen

Deel / Bewaar Deel / Bewaar / Email


Limburgnieuws.be © 2001 - 2012
Berichten en foto’s van Limburgnieuws.be mogen op geen enkele wijze verspreid worden, in welke vorm dan ook, zonder uitdrukkelijke toestemming en overeenstemming van de hoofdredactie. Alle materialen op de site komen van vrijwillige medewerkers.